HOTEL ČERTÚV MLÝN - ŠPIČÁK, ŽELEZNÁ RUDA, ŠUMAVA : ALERGENY

Kontakty

Hotel Čertův mlýn
Špičák 132
340 04 Železná Ruda

pevná linka: 376 397 380

mobil : 602 707 075

mobil : 602 707 095

recepce@hotelcertuvmlyn.cz


NEAKCEPTUJEME
platební karty.
 

Recepce je k dispozici denně od 7 do 21 hod.

V době od 21 do 7 hod. pište, prosím, své dotazy na výše uvedený e-mail.
 

PLATBU ŠEKY A BENEFITY  HLASTE PŘEDEM

Pobyt lze objednat a zaplatit přes:


BENEFIT PLUS
www.benefit-plus.cz


----------------------

Le Cheque Déjeuner
- přijímáme UNIšek,
šek dovolená, UNI+FKSP

-----------------------

- elektronický systém Gallery Beta
www.gallerybeta.cz
 

 
Nekuřácký hotel


 

             

 

 

 

 

Aktuality

   VOLNÉ POKOJE 

BAZÉN opět v PROVOZU

Těšíme se na Vás !

      Rudolf Latka 

Vaše názory

Nepřehlédněte

Hotel je situován v sedle mezi horami Špičák (1202 m.n.m) a Pancíř (1241 m.n.m.) v překrásném prostředí Národního parku Šumava. Kochat se můžete výhledem na nejvyšší horu Šumavy. Díky své poloze nabízí svým návštěvníkům široké možnosti sportovních aktivit, výletů a relaxace po celý rok.

Naleznete nás:

hotel Šumava

hotel Železná Ruda

hotel Špičák

ubytování Šumava

ubytování Železná Ruda

ubytování Špičák

 

Alergeny

1)   Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich (např. pšenice, žito, ječmen, špalda, kamut nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich), např. pivo, moučníky, těstoviny, knedlíky, pokrmy s jíškou, sušenky, tyčinky, pečivo, prášková těsta, strouhanka atd.)

2)   Korýši a výrobky z nich (např. krabi, humři, langusty, krevety, raci mořští i sladkovodní)

3)   Vejce a výrobky z nich (např. vaječný koňak, Bombardino, alžírská káva, omelety, knedlíky, obalované pokrmy, majonézy, tatarská omáčka, zmrzliny, těstoviny, moučníky, dorty, pomazánky, lahůdkářské výrobky – saláty, omáčky typu holandská či šodó, smaženice, strouhanka atd.)

4)   Ryby a výrobky z nich (mořské i sladkovodní, rybí omáčka, rybí saláty atd.)

5)   Podzemnice olejná (arašídy) a výrobky z nich (arašídy, arašídový olej, arašídové máslo, některé typy nutell a nuget, oplatky, čokolády apod.)

6)   Sójové boby (sója) a výrobky z nich (např. sójová omáčka, sójová mléka, sójová mouka, sojanéza, sójová krupice, sójové maso, některé sýry, některé uzeniny, prášková těsta, strouhanka, dezerty, tofu, miso, natto, tempeh, okara, sójové jogurty a sýry, lasagne, některé cereálie, některé značky majonéz a dresinků, paštiky, cukrovinky atd. )

7)   Mléko a  výrobky  z  něj (mléka čerstvá, pasterovaná, kondenzovaná i sušená, smetana sladká i zakysaná, kávy s přídavkem mléka, kakao, mléčné likéry a koktejly, dětská šunka, některá těsta, obalované pokrmy, máslo, jogurty, sýry, zmrzliny atd.)

8)   Skořápkové plody a výrobky z nich – jedná se o všechny druhy ořechů (mandle, vlašské ořechy, lískové ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie a výrobky z nich, např. zmrzliny, dezerty, nugety, nutelly, strouhanka, některé druhy slaného i sladkého pečiva, některé cereálie, čokolády, oplatky atd. )

9)   Celer a výrobky z něj (např. sterilované saláty a směsi, konzervy, paštiky, polévkové a omáčkové směsi, ochucovadla,zeleninové kořenící směsi jako např. vegeta, podravka, kuchárek, koření na ryby, adžika, bylinkové másla, čubrica, divoké koření, grill barbecue, řecko, salát, steak, zabijačkové koření atd.

10)   Hořčice a výrobky z ní (např. dresinky, přílohové omáčky, majonézy, tatarské omáčky, použití hořčičného semínka do sterilovaných jednodruhových zelenin, salátů a směsí např. kyselé okurky, zelí, směs do bramborového salátu, některé kořenící směsi, marinády, omáčka worcestrová – některé značky atd.)

11)   Sezamová semena (sezam) a výrobky z nich (např. sladké i slané pečivo, některé mléčné výrobky, konzervy a paštiky, ochucovadla, pečící směsi, musli tyčinky a cereálie, strouhanka, sezamový olej atd.)

12)   Oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg, ml/kg nebo 10g,ml/l, vyjádřeno SO2 (např. vína, aperitivy typu campari, martini, cinzano, sekty, sušené ovoce, rozinky, sušené houby, vakuované loupané brambory a výrobky z nich, mražené pečivo, mražená pizza, balzamico, kapary, některé kořenící směsi, citrónová tráva sušená, některé džemy a marmelády, ocet atd.)

13)   Vlčí bob (LUPINA) a výrobky z něj (např. tofu, ochucovadlo Klasik, lupinová mouka atd.)

14)   Měkkýši a výrobky z nich (např. ústřice, slávky, hřebenatky, srdcovky, zaděnky, kalmáry neboli olihně, chobotnice, sépie, mořští šneci, hlemýždi - šneci viniční a zahradní atd.)

 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ